Ana sayfa ÜrünlerKurumsal İş Broşürü

Yazdırılabilir Kurumsal İş Broşürü Yaratıcı Şirket Tanıtım Broşürü

Yazdırılabilir Kurumsal İş Broşürü Yaratıcı Şirket Tanıtım Broşürü

Printable Corporate Business Brochure Creative Company Introduction Brochure

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: customize
Sertifika: ISO,CE
Model numarası: Ciltli Resimli Kitap

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Marka: Huatuo Malzeme: Kağıt
Özel sipariş: Kabul etmek Tasarım: Customer'requirement
Logo: Müşterinin Logo Özelliği: Geri Dönüşümlü Malzemeler
Vurgulamak:

company profile brochure

,

corporate company brochure

Yazdırılabilir Kurumsal İş Broşürü Yaratıcı Şirket Tanıtım Broşürü

Propaganda katlama tasarımının tasarımı, eserlerin renginin uyumunu gerektirir, kompozisyon makul, tasarım incelikli ve şık, tamamen kurumsal tarzı gösteren, kurum ve ürün imajını şekillendiren, kurum kültürünü şekillendiren ve kurum ifade eden çağrışım; çalışmalar ürünleri görüntüleyebilir ve kurumsal imajı görüntüleyebilir. Stil ve form sınırlı değildir, ancak orijinal olmalıdır.

Katlama tasarımının tanıtımı, ön tasarımın etkinliğin temasını vurgulamasını ve ne kadar dikkat çekici olursa, müşterinin ele aldığı anda katlamanın rol oynamasını sağlar. Katlama tasarımının tanıtımında, temaya dikkat etmeliyiz, içerik düzenlenir, resim koordine edilir ve birleştirilir ve karışıklık aynı değildir.

Şirket Profili

Dongguan Huatuo Printing Co, Ltd tasarım, baskı ve üretim entegre bir baskı fabrikasıdır. Kitap, dergi, albüm, renkli sayfa, poster, çıkartma, ambalaj kutusu gibi her türlü kağıt ürününü basmakta uzmanlaşmıştır.

Şirketimiz, yeni dört renkli baskı makinesi, quarto dört renkli makine baskı makinesi, tek renkli baskı makinesi ve kendinden yapışkanlı ticari marka makine ve CTP kalıplayıcılar, bağlantılı at nalı çiviler, kağıt kesiciler, bira gibi baskı öncesi ve baskı sonrası ekipmanları setinin tamamını sunmaktadır müşterilere tek noktadan koordineli servisler sunabilen makineler vb.

Şirketimiz her zaman dürüstlük esaslı, müşteri ilkesi, kalite ve işletme yönetimi felsefesinin hayatta kalmasını sağladı ve sağlam ve mükemmel bir kalite güvence sistemi kurdu. Şu anda firmamız, Hong Kong, Macao, Tayvan, Güneydoğu Asya, Avrupa, Amerika, ayrıca il, belediyeler ve özerklik gibi 10'dan fazla ülke ve bölgede müşterileri ile yaklaşık 1000 büyük ve orta ölçekli işletmeye hizmet verdi. Çin’deki bölgeler. Müşterilerimize ve topluma hizmet etmek için pazar yönelimini kavramak ve taahhütlerimize uymak ve tüm topluma kaliteli baskı hizmetleri sunmak için hazırız.

Ürün teşhir:

El çantası, etiket, etiket, takvim baskısı, kart baskısı, dosya çantası baskısı, talimat kitabı baskısı, tanıtım broşür tasarımı, renkli kutu baskısı, albüm tasarımı ve baskısı, örnek kitap baskısı, kurumsal kitap baskısı, kitap baskısı, ciltli kitap baskısı, çocuk kitap basımı vb.

1. Tasarım belgeleriniz varsa, lütfen broşürünüzün, boyama sayfasının, broşürün, broşürünüzü müşteri hizmetlerine gönderin, sayfa numarasını, basılı kağıdı, (105g 128g, 157g, 200 Gram, 250 g, 300 g, vb. Gibi (yüzey filmi, UV, bronzlaştırıcı, kabartma, yağ vb.) Baskı işlemi ilk kez sizleri alıntılayacaktır!

2. Yazdırma hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız ve ne tür bir kağıda yazdırılacağını bilmiyorsanız, bize başvurabilir ve danışabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre baskı işlemi, kağıt, kağıt gramları önereceğiz.

3. Ürün broşürleri, renkli sayfalar, broşürler, broşürler basmaya karar verirseniz, ancak baskı ve tasarım anlayışı eksikliğinden dolayı tasarım şirketlerini bulma konusunda endişeleniyorsanız; Size mükemmel tasarımcılar ve baskı hizmeti sunabiliriz.

Özellikler:

  • Rekabet edebilmek için sadece uygun maliyetli.

Mükemmel ekipman, komple işleme, profesyonel kalite ve ultra düz fabrika çıkış fiyatı şirketimizin temel rekabet gücüdür.

  • Mükemmel yönetim ekibi + kalite güvencesi: profesyonel yönetim ekibi ve gelişmiş baskı ekipmanları, ürünlerimiz için güçlü garantimizdir. Biz içtenlikle fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.
  • Tek elden koordine servis: tasarım, üretim, baskı, işleme sonrası teslimattan tek elden koordinat hizmeti veriyoruz. Kazan-kazan durumu oluşturmak için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.

İletişim bilgileri
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler