Ana sayfa ÜrünlerCiltli Resimli Kitap

Film / Bronzlaştırıcı / Yumru Süreci ile Dikey Özel Fotoğraf Hikaye Kitabı

Film / Bronzlaştırıcı / Yumru Süreci ile Dikey Özel Fotoğraf Hikaye Kitabı

Vertical Custom Photo Story Book With Film / Bronzing / Bump Process

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: customize
Sertifika: ISO,CE
Model numarası: Ciltli Resimli Kitap

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Marka: Huatuo Malzeme: Kağıt
Özel sipariş: Kabul etmek Tasarım: Customer'requirement
Logo: Müşterinin Logo Özelliği: Geri Dönüşümlü Malzemeler
Vurgulamak:

personalised photo books

,

anniversary photo book

Film / Bronzlaştırıcı / Yumru Süreci ile Dikey Özel Fotoğraf Hikaye Kitabı

Örnek kitap basımı bir ürüne tasarım örneği vermek ve sonra onu yazdırmaktır. Örnek, ürünün dış boyutlarını, seçim verilerini, temel genel bakış ve benzerlerini içerir. Örneğin: elektrikli ürün örnekleri, mekanik ürün örnekleri. Numune baskı, genellikle iki parçadan oluşur, numune tasarımı, numune baskı. Örnek baskı daha çok kaplamalı kağıt, mat kağıt ve yüksek talepli, bütçe odaklı şirket örnekleri için daha uygun olan sanat kağıtlarında kullanılır! Numune baskı, şimdi işlem, film, bronzlaşma, yumru, UV ve diğer baskı özel işlemlere sahiptir.

Örnek kitap baskı yapım süreci örnek baskı süreci ve süreci, ürün tanıtım kalitesini arttırmada ve pazar tanıtımını artırmada hayati bir rol oynamaktadır. Bazı açılardan, tasarımcının, yayın birimlerinin, matbaa şirketlerinin veya müşterilerin, belirli ürün baskısının kalitesine göre olup olmadığına bakılmaksızın, ihtiyaç duydukları baskı sürecini seçip belirler, ve baskı işlemine nihai kalite gereklilikleri koyar. Etkisi gerekli.


Dongguan Huatuo albüm baskısı koleksiyonu, dünyadaki en popüler modern tasarım konseptleriyle birleştirilen 10 yılı aşkın zengin profesyonel deneyime sahip, kendi benzersiz albüm tasarım stilini oluşturdu; tasarım sürecinde, Dongguan Huatuo örnek kitap baskı farklı içeriğe dayalı olacak Farklı tema özellikleri, avantajların entegrasyonu, genel planlama, albümü genel uyum içinde yenilik yapma, güçlü tasarım gücü, kendi uluslararası vizyonu ve yüksek standartlı profesyonel ekibi , işletme, ürün, pazar, kültür ve tasarımın sürdürülmesi Müşterilere, pazar zevkine ve kurumsal ruhuna uyan kişiselleştirilmiş hizmetler sunmak ve müşterileri ile her zaman yakın temas halinde olmak için özel olarak tasarlanan konseptiyle eşsiz anlayış ve derin anlayış. hizmet sürecini ve istenen hedeflere ulaşmak için birlikte çalışırlar ve en iyi görsel efektler, kurum kültürünü ve pazar stratejisini ve ürün özelliklerini bir bütün olarak gösterir, görsel propagandamızın amacını gösterir.

Broşür üretim notları:
Birincisi, standart albüm yapım büyüklüğü: albüm yapım büyüklüğü 291 × 426 mm (her biri 3 mm kanama pozisyonu içeren dört taraf); orta artı referans çizgisi 2 sayfa numarasına bölünür;
İkincisi, standart kitap boyutu: bitmiş ürün boyutu 285 × 210 mm'dir;
Üçüncüsü, albüm düzeni yöntemi: albüm düzeni, lütfen metni ve diğer içeriği 5mm kesme çizgisine yerleştirin, albüm kesildikten sonra daha güzel olur;
Dördüncü olarak, kitap stili: yatay albüm (285 × 210mm), dikey albüm (210 × 285mm), kare albüm (210 × 210mm veya 280 × 280mm);


Ana kataloglarımız basılmıştır:
1. Hatıra albümü
2. Kutlama albümü
3. Çalışan El Kitabı
4. Albüm albümü
5. Kurumsal broşür
6. Kurumsal Ürün Kataloğu
7. Kurumsal Yatırım Broşürü

Ürün teşhir:

El çantası, etiket, etiket, takvim baskısı, kart baskısı, dosya çantası baskısı, talimat kitabı baskısı, tanıtım broşür tasarımı, renkli kutu baskısı, albüm tasarımı ve baskısı, örnek kitap baskısı, kurumsal kitap baskısı, kitap baskısı, ciltli kitap baskısı, çocuk kitap basımı vb.

1. Tasarım belgeleriniz varsa, lütfen broşürünüzün, boyama sayfasının, broşürün, broşürünüzü müşteri hizmetlerine gönderin, sayfa numarasını, basılı kağıdı, (105g 128g, 157g, 200 Gram, 250 g, 300 g, vb. Gibi (yüzey filmi, UV, bronzlaştırıcı, kabartma, yağ vb.) Baskı işlemi ilk kez sizleri alıntılayacaktır!

2. Yazdırma hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız ve ne tür bir kağıda yazdırılacağını bilmiyorsanız, bize başvurabilir ve danışabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre baskı işlemi, kağıt, kağıt gramları önereceğiz.

3. Ürün broşürleri, renkli sayfalar, broşürler, broşürler basmaya karar verirseniz, ancak baskı ve tasarım anlayışı eksikliğinden dolayı tasarım şirketlerini bulma konusunda endişeleniyorsanız; Size mükemmel tasarımcılar ve baskı hizmeti sunabiliriz.

İletişim bilgileri
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler