Ana sayfa

Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

1 2 3
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İhracat p.c : < 10%
Dongguan Huatuo Printing Co, Ltd tasarım, baskı ve üretim entegre bir Dongguan baskı fabrikasıdır. Kitap, dergi, albüm, renkli sayfa, poster, çıkartma, ambalaj kutusu gibi her türlü kağıt ürününü basmakta uzmanlaşmıştır. .
Şirketin yeni bir dört renkli baskı makinesi, dört renkli dört renkli makinesi, çoklu siyah beyaz baskı makineleri ve kendinden yapışkanlı ticari marka makineleri var. Ve CPT plaka makinesi, bağlantı sürme çivileme makinesi, kağıt kesici, bira makinesi ve diğer tüm ön baskı ve baskı sonrası tesisleri tamamlayın. Müşterilere hızlı bir şekilde tasarım, plaka yapma ve tek elden baskı hizmeti sunabilir.
Şirket her zaman takip etti; bütünlük temelli, müşteri ilk önce, hayatta kalma kalitesi; işletme yönetimi felsefesi, sağlam bir kalite güvence sistemi kurdu. Şu anda şirketimiz, il, belediye ve özerk bölgeler gibi Hong Kong, Macao ve Tayvan, Güneydoğu Asya ve Avrupa gibi ondan fazla ülke ve bölgede müşterileri ile yaklaşık 1000 büyük ve orta ölçekli işletmeye hizmet verdi. Pazar yönelimini kavramak, müşterilerimize hizmet etmek, topluma hizmet etmek ve taahhütlerimize uymak ve toplumun tüm sektörlerine kaliteli baskı hizmetleri sunmak için hazırız.
1. Maliyet performansı ile rekabetçi: ekipman mükemmel, işleme tamamlandı, profesyonel kalite ve ultra fabrika çıkış fiyatı şirketimizin temel rekabet gücü.
2. Mükemmel yönetim ekibi + kalite güvencesi: profesyonel yönetim ekibi ve gelişmiş baskı ekipmanları, yüksek kaliteli ürünler elde etmek için güçlü güvencemizdir. Saha ziyaretlerini içtenlikle kabul ediyoruz.
3. Tek elden hizmet: Tasarım, üretim, baskı, işleme sonrası, teslim, teslim, biz tek elden hizmet uygulamak; Bir kazan-kazan durumu oluşturmak için sizinle işbirliği.
Çeşitli baskı ve tasarım işlerini üstlenin:
1. Broşür
Kurumsal ürün broşürleri, promosyon sayfaları, zarflar, sayfalar, biletler, katlama, çeşitli tarifler, davetiyeler, posterler, asansörler, etiketler vb.
2. Albüm verileri
Kurumsal broşürler, broşürler, kataloglar, ürün broşürleri, kurumsal dergiler, kurumsal broşürler.
3. Paketleme ve baskı
Karton ambalaj, CD kutusu, kozmetik kutusu, hap kutusu, zarif çanta ve diğer kağıt ambalaj.
4. Tam renkli yapışkanlı baskı
Çeşitli kendinden yapışkanlı etiketler, kendinden yapışkanlı etiketler, ticari marka etiketleri vb.

İletişim bilgileri
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

Tel: 86-769-22293005

Faks: 86-769-22293006

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)